środa, 15 czerwca 2016

"Jestem Polakiem i Europejczykiem"

Dzisiaj na zajęciach wspólnie z Grupą ,,Filemonki'' podsumowaliśmy zajęcia. które realizowaliśmy zgodnie z tematem: ,,Jestem Europejczykiem''. Panie przypomniały nam ciekawe wiadomości na temat krajów, które poznaliśmy przez ostatnie miesiące:
Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Ukraina, Czechy, Słowacja, Polska. 
Panie podzieliły nas na dwie drużyny "Filemonki" i "Przyjaciele Krecika". I tak zaczęły się nasze zawody podsumowujące znajomość krajów Europejskich. 
Najpierw pani Beatka zrobiła nam Quiz podczas którego musieliśmy odpowiedzieć na pytania dotyczące krajów które poznaliśmy. Później pani Monika zorganizowała dziewczyną zawody w tańcu "Flamenko", które zakończyły się remisem. Kolejnym zadaniem było odpowiedzieć na pytania prawda czy fałsz. Później pani Monika zrobiła chłopcom bitwę na pomidory zrobione z gazet bitwa ta zakończyła się wygraną dla "Krecików". Na koniec czekały na nas jeszcze dwa zadania jedno to łowienie rybek, a drugie to wyścigi samochodowe, oba te zadania skończyły się remisem. Po ogólnej punktacji nasze wspólne starcia zakończyły się wygraną dla drużyny "Krecików". Na koniec każdy z nas dostał słodką nagrodę. 

A tu krótka fotorelacja z naszych zmagań. Więcej zdjęć na blogu grupy "Filemonki". 
Dziś również Ksawery i Milenka razem z panią Anią wybrali się do RCK w Rydułtowach po odbiór nagród. Milenka zdobyła drugie miejsce a Ksawery trzecie miejsce w konkursie antynikotynowym, wyróżniony został również Julian, który również dostał nagrodę. Zwycięzca jeszcze raz gratuluje i życzę więcej sukcesów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz